INFO A OBJEDNÁVKY 518 625 054 NEBO INFO@EKOBRIKETY.CZ
Chcete vědět kolik ušetříte při topení briketami? ANO, CHCI VĚDĚT KOLIK UŠETŘÍM

O nás

Společnost EKOBRIKETY s.r.o. byla založena jako rodinná firma v roce 1999. S výrobou dřevěných briket jsme však již měli zkušenosti od roku 1995, kdy se začínalo nejprve s jednosměnnou zkušební výrobou. Po několika měsíčním zkušebním provozu a zaběhnutí linky se přešlo k takřka automatizovanému třísměnnému provozu.

Dřevěné briketyNa podzim roku 2001 bylo rozhodnuto o rozšíření výrobní kapacity byla zakoupena druhá výrobní linka. V této souvislosti bylo nutné vyřešit nedostatečné prostory ve stávajícím provoze. Proto v prvním pololetí 2002 byla celá výroba přesunuta do Kelčan u Kyjova. Zde firma provozuje obě výrobní linky ve svých vlastních prostorách. Při tomto nepřetržitém provozu každoročně vyrobíme cca 11000 tun dřevěných briket.

Technologie zařízení umožňuje neustále kontrolovat kvalitu a zaručit tak její udržování na trvale vysoké úrovni. Pravidelně prováděné laboratorní kontroly kvality potvrzují, že naše brikety vykazují vysokou kvalitu a parametry plně vyhovují evropské normě EN ISO 17225-3. O čemž také svědčí stovky spokojených zákazníků.

Na přání zákazníků jsme rozšířili naši nabídku o dřevěné pelety v průměru 6 mm a také o dříví na podpal.

Naše výrobky prodáváme jak maloodběratelům, tak i velkoobchodům a prodejcům v tuzemsku i v zahraničí.

Samozřejmostí je zajištění dopravy až k zákazníkovi.

Dřevěné brikety

Váš tým EKOBRIKETY

... s námi se nespálíte...
EKOBRIKETY s.r.o.

696 40 Kelčany 60

  IČ: 25561791
DIČ: CZ25561791

SPOJTE SE S NÁMI

Copyright © 2024 EKOBRIKETY s.r.o.