INFO A OBJEDNÁVKY 518 625 054 NEBO INFO@EKOBRIKETY.CZ
Brikety k vám domů zadarmo? ANO, CHCI ZJISTIT CENU DOPRAVY

Nejsou brikety, jako brikety

Mezi hlavní výhody dřevěných briket patří – univerzálnost použití, příznivá cena a ekologičnost.
Dřevěné brikety jsou totiž vhodné do všech typů topidel, můžete je použít v domácím krbu, kachlových kamnech, pod zahradním grilem stejně jako v kotlích, ve kterých spalujete dřevo, dřevoplyn nebo uhlí. Oproti některým jiným palivům tedy nemusíte topidlo jakkoli upravovat, topení dřevěnými briketami můžete vyzkoušet, kdykoli si vzpomenete.

Výhody topení dřevěnými briketami

Jak poznat kvalitní dřevěné brikety

Kvalitní brikety by měly obsahovat jen čisté a kvalitně slisované piliny, nemělo by se do nich při výrobě nic dalšího přidávat. Dávejte proto pozor, zda v briketách u prodejce nevidíte barevné částečky nebo zbytky jiného materiálu. Briketa by měla být po dřevu i cítit, měli byste být schopni rozpoznat jejich vůni po dřevu.

Jaké jsou zkušenosti s topením dřevěnými briketami?

Lidé na topení dřevěnými briketami oceňují jejich příjemně nízkou cenu, zejména pokud jimi nahradí topení plynem. V porovnání se dřevem odpadá nutnost dalšího zpracování, brikety jsou hotový produkt, se kterým nic dělat nemusíte.

Rovněž výhřevnost a dlouhá doba hoření je podle zkušeností uživatelů jednou z hlavních předností briket, ani u větších rodinných domů není problém jimi přitápět v noci.

Drtivá většina zákazníků, kteří přešli z vytápění dřeva na vytápění dřevěnými briketami, nám potvrdila, že dřevo již v domě něchtějí vidět ani za nic.

Zvažujete-li, zda se vám vyplatí více uhlí, dřevo nebo brikety, kupte si určité množství briket na vyzkoušení, tak nejlépe poznáte, zda vám vyhovují.

Hoří jako dřevo, žhnou jako brikety

EKOBRIKETY s.r.o.

696 40 Kelčany 60

  IČ: 25561791
DIČ: CZ25561791

SPOJTE SE S NÁMI

Copyright © 2024 EKOBRIKETY s.r.o.